|
Produktdetails:
|
| Modell Nr.: | JP-1144ST | Automatisierung: | Halbautomatisch |
|---|---|---|---|
| Ultraschallleistung: | 7200W | Heizleistung: | 2.7kw |
| Ultraschallfrequenz: | 28kHz/40kHz | Material: | Edelstahl SUS304 |
| Tankinhalt: | 960 Liter | Wandler: | 144pcs |
| Timer: | 1-99 Stunden einstellbar | Heizung: | 20 ° C bis 95 ° C einstellbar |
| Stromversorgung: | AC380V, 3 Phasen/60Hz, AC220V, 3 Phasen/60Hz | Generator: | 4 Stück |
| Tankgröße: | 1200x1000x800mm | Einheitsgröße: | 1500x1300x1250 mm |
| Packmaß: | 1580x1380x1380mm Holzgehäuse | ||
| Hervorheben: | 960L ultrasonic cleaning machine,large tank industrial cleaner,ultrasonic cleaner for industrial use |
||
| Ultrasonic Frequency | 28KHz/40KHz |
| Material | Stainless Steel SUS304 |
| Tank Capacity | 960 Liter |
| Transducer | 144pcs |
| Timer | 1-99 Hours adjustable |
| Heater | 20°C to 95°C adjustable |
| Power Supply | AC380V, 3 phase/60Hz AC220V, 3 phase/60Hz |
| Heating Power | 27000W |
| Ultrasonic Power | 7200W |
| Generator | 4pcs |
| Tank Size (LxWxH) | 1200x1000x800mm |
| Unit Size | 1500x1300x1250mm |
| Packing Size | 1580x1380x1380mm Wooden case |
| Warranty | 1 year |
Ansprechpartner: Miss. Anna
Telefon: +86 13528763370