|
Produktdetails:
|
| Modell Nr.: | JP-300ST | Tankgröße: | 550*400*350mm |
|---|---|---|---|
| Einheitsgröße: | 730*580*770mm | Ultraschallleistung: | 1200W |
| Heizleistung: | 3000W | Material: | SUS304 |
| Frequenz: | 40KHz | Kapazität: | 77 Liter |
| Timer: | 1–99 Minuten einstellbar | Heizung: | 20~80 Grad |
| Stromversorgung: | Wechselstrom 110–130 V, Wechselstrom 220–240 V, 50/60 Hz | Panzerdicke: | 2mm |
| Schalendicke: | 1mm | Nettogewicht: | 64 kg |
| Bruttogewicht: | 87 kg | ||
| Hervorheben: | 99 liters ultrasonic cleaning machine,industrial ultrasonic cleaner with warranty,Skymen JP-300ST ultrasonic cleaner |
||
| Model | JP-240ST (77 liter) |
|---|---|
| Tank size | 550*400*350mm |
| Unit size | 730*580*770mm |
| Package size | 850*670*940mm |
| Ultrasonic power | 480~1200W adjustable |
| Heating power | 3000W |
| Timer | 1~99mins adjustable |
| Heater | 20~80°C adjustable |
| Frequency | 40kHz |
| Power supply | AC110~130V, AC220~240V, 50/60Hz |
| Tank material | SUS304, 2mm thickness |
| Shell material | SUS304, 1mm thickness |
| Others | With drainage, castors, basket, lid |
| N.W. / G.W. | 64KG / 87KG |
| Warranty | 1 year |
Ansprechpartner: Miss. Anna
Telefon: +86 13528763370