|
Produktdetails:
|
| Modell Nr.: | JP-300G | Ultraschallleistung: | 1500W |
|---|---|---|---|
| Heizleistung: | 3000W | Frequenz: | 28kHz/40kHz |
| Zeitrahmen: | 1-99 Stunden | Heizungsbereich: | 20-95 Grad Celsius |
| Material: | SUS304/SUS316 | Tankgröße: | 550*450*400mm |
| Tankinhalt: | 100L | Maschinenspannung: | AC220-240V einphasig |
| Generator-Spannung: | 240V einphasig | Generatortyp: | Extern |
| Caster-Anzahl: | 4 Stück abschließbar | Ölskimmer: | Filtersystem, angeschlossener Tank, Pumpe, Filter |
| Isolierter Deckel: | Ja | ||
| Hervorheben: | DPF filter ultrasonic cleaner 100L,industrial ultrasonic cleaner 28kHz,particulate filter cleaning machine 40kHz |
||
| Ultrasonic Frequency | 28,000 Hz |
| Material | Stainless Steel SUS304 OR SUS316 |
| Tank Capacity | 360 L |
| Timer | 1~99min adjustable |
| Heater | 20°C to 95°C adjustable |
| Machine Voltage | AC220-240V single phase |
| Generator Voltage | 240V single phase |
| Ultrasonic Power | 1500W |
| Heating Power | 3000 W |
| Generator | 1 pcs External |
| Washing Basket | 1 pc |
| Caster | 4 pcs |
| Drainage | Included |
| Cover | Included |
| Oil Skimmer | Complete filtration system with attached tank, pump, and filter |
Ansprechpartner: Miss. Anna
Telefon: +86 13528763370