|
Produktdetails:
|
| Modell Nr.: | JP-480ST | Material: | SUS304 |
|---|---|---|---|
| Frequenz: | 40KHz/28KHz | Ultraschallleistung: | 2400W |
| Heizleistung: | 6000W | Tankinhalt: | 175l |
| Tankgröße: | 700*500*500mm | Einheitsgröße: | 980*755*800mm |
| Farbboxgröße: | 1040*815*920mm | Nettogewicht: | 115kg |
| Bruttogewicht: | 120 kg | Stromversorgung: | Wechselstrom 100–120 V, 60 Hz Wechselstrom 220–240 V, 50 Hz |
| Timer: | Digitale Timer-Regelung | Transportpaket: | Holzkiste |
| Produktionskapazität: | 50000 Stück/Monat | ||
| Hervorheben: | 175L industrial ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaner for oil removal,rust removal ultrasonic washing machine |
||
| Model | JP-480ST |
| Frequency | 40kHz |
| Tank Capacity | 175L |
| Timer | Digital timer regulation |
| Tank Size | 700 × 500 × 500 mm |
| Unit Size | 980 × 755 × 800 mm |
| Color Box Size | 1040 × 815 × 920 mm (wooden case) |
| Carton Packing | 1040 × 815 × 920 mm (wooden case) |
| Ultrasonic Power | 2400W |
| Net Weight | 115kg |
| Gross Weight | 120kg |
| Power Supply | AC 100-120V, 60Hz / AC 220-240V, 50Hz |
Ansprechpartner: Miss. Anna
Telefon: +86 13528763370